HP

HP Elitedesk 705 G4 AMD A6-9500 8GB 500GB Win10Pro SFF PC 3AD02AV

18.698,90 TL
Tarz Ürün
24 Saatte Kargoda
24 Saatte
Kargoda
Türkiye’nin Her Yerine
Kargo Ücretsiz
128 Bit RapidSSL ile
Güvenli Alışveriş
Paylaş :
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • HP SFF PC 3AD02AV EliteDesk 705 G4 AMD A6-9500 8GB 500GB Win10Pro

  Kurumsal çalışma için güçlendirilen HP EliteDesk 705 SFF, alandan tasarruf eden ve şık bir tasarımda günümüzün yüksek üretkenliğe sahip çalışanlarıiçin gereken performans ile etkileyici bir değer sunan en güvenli bilgisayarlarımızdan biridir.

  En yeni 65W AMD Ryzen™ 3 PRO ve Ryzen™ 5 PRO İşlemciler ile güçlü performanstan faydalanın veya en fazla 8 çekirdekli, 16 iş parçacığına kadar destekli isteğe bağlı 95W AMD Ryzen™ 7 PRO İşlemci ile performansı artırın.


  Genişletilebilir HP EliteDesk 705 SFF'in yeni alandan kazandıran tasarımını iki bölme ve iki yuva artı iki ek M.2 yuvası ve çok sayıda yapılandırılabilir bağlantı noktası ile yapılandırın.

  Güçlü koruma ve basitleştirilmiş yönetim elde edin. HP Sure Start Gen4 BIOS saldırılarına karşı koruma sağlarken HP Manageability Integration Kit ile Microsoft System Center Configuration Manager üzerinden aygıtları kolayca yönetebilirsiniz.

  Bu iş için hazır bilgisayar, 18 aya kadar platform kararlılığı ile uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. HP Toplam Test Sürecinde 120.000 saati geçmiş olup MIL-STD 810G testine girecek şekilde tasarlanmıştır ve isteğe bağlı çıkarılabilir toz filtresine sahiptir.


  Özellikler

  Yerleşik güvenlik, işbirliği ve bağlantı özelliklerine sahip Windows 10 Pro ile gücünüzü gün boyu koruyun.

  Virüs koruma programının ulaşamayacağı ürün yazılımlarını koruyun! HP Sure Start Gen4 tarafından sunulan donanım zorlamalı kendi kendini onaran koruma, BIOS'u kötü amaçlı yazılımlardan, rootkit'lerden veya bozulmalardan otomatik olarak kurtarır.

  Kötü amaçlı yazılımlar onları kapatmaya çalışsa bile kritik süreçlerinizin çalışmasını sağlayın. HP Sure Run, donanım zorlamalı kendi kendini onaran korumayı işletim sistemine genişleterek uygulamalarda ve süreçlerde kötü amaçlı saldırılara karşı koruma sağlar.

  HP Sure Click'in donanım destekli güvenliği ile bilgisayarınızı web siteleri, ekler, kötü amaçlı yazılımlar, fidye yazılımları ve virüslerden korumaya yardım edin.

  İsteğe bağlı HP Sure Recover sayesinde, ağ bağlantısı kullanarak en son görüntüyü hızlı ve güvenli bir şekilde bilgisayara geri yükleyin.

  BT karar alıcıları, HP Image Assistant Gen3 ile özel Windows görüntülerini hızla oluşturur, iyileştirir ve güvenceye alır.

  HP Manageability Integration Kit, Microsoft System Center Configuration Manager aracılığıyla hem görüntü oluşturmayı hem de donanım, BIOS ve güvenlik yönetimini hızlandırmaya yardımcı olur.

  HP Client Security Manager Gen4 ile verileri ulaşılamayacak bir yerde tutun ve hırsızlıktan, saldırılardan ve izinsiz kullanıcılardan koruyun.


  **Sadece bulunan özellikler yazılmıştır.

  1. DVD Yazıcı
  3. USB Type-C (şarj destekli)
  4. 2 adet USB 3.1 portu
  5. USB 2.0 portu
  6. USB 2.0 portu (şarj destekli)
  8. Harddisk aktif ışığı
  9. Güç düğmesi


  1. Audio-in bağlantısı
  2. Audio-out bağlantısı
  3. 2 adet Dual-Mode DisplayPort 1.2
  4. Seri port (resimde sadece yeri gözüküyor)
  5. Kilit boşluğu
  6. VGA portu
  7. RJ-45 portu
  8. 2 adet USB 2.0 portu
  9. 2 adet USB 3.1 portu
  10. 2 adet USB 2.0 portu
  11. Güç bağlantısı


Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.