Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların veya distribütör firmaların garantisi altındadır.

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Gelen kargonuzda herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. Bazı ürünler için garanti belgesi düzenlenme zorunluluğu olmadığından, eğer ürünün garanti belgesi yoksa ve sitede garanti süresi belirtilmemişse şirketimizle irtibata geçiniz.

Garanti süresi içinde arızalanan ürünler hakkında ise ilk olarak internet sitemiz üzerinden irtibata geçiniz ve yardım talep ediniz.

Ürün İade Koşulları

Satın aldığınız ürün ile ilgili bir memnuniyetsizliğiniz olduğunda ürünün size ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İadenizi ve gerekçenizi iletişim formu aracılığı ile yapabilirsiniz.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunu gereği uygulamalar esastır.

İade hakkı, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından yayınlanan Mesafeli Sözleşmelere İlişkin Yönetmelik 7. Madde (Cayma Hakkı) 4. fıkrasında belirtilen ürünler için bulunmamaktadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.