Garanti ve iade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların veya distribütör firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Gelen kargonuzda herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. Bazı ürünler için garanti belgesi düzenlenme zorunluluğu olmadığından, eğer ürünün garanti belgesi yoksa ve sitede garanti süresi belirtilmemişse şirketimizle irtibata geçiniz.

Garanti süresi içinde arızalanan ürünler hakkında ise ilk olarak internet sitemiz üzerinden irtibata geçiniz ve yardım talep ediniz. 

Ürün İade Koşulları
Paketi açılmamış ürünler kargo tesliminden itibaren 7 gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeden iade edilebilir. 

Paketi açılmış ürünler kargo tesliminden itibaren 7 gün içerisinde gerekçe gösterilerek iade edilebilir. İadenizi ve gerekçenizi iletişim formu aracılığı ile yapabilirsiniz.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunu gereği uygulamalar esastır.

İade hakkı, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından yayınlanan Mesafeli Sözleşmelere İlişkin Yönetmelik 7nci Madde (Cayma Hakkı) 4ncü fıkrasında belirtilen ürünler için bulunmamaktadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.