Hakkımızda

2005 yılından bu yana tecrübelerimize, yenilerini ekleyip kendimizi geliştirirken; bir yandan da şirketimizin değerine, değer kattık. Lilava Teknoloji İthalat İhracat Limited Şirketi haline gelmeden önce profesyonel ve mükellef hayatına 2011 senesinde 6 senedir çeşitli firmalarda elektronik ticarete aşık olmuş, edindiği her bilgi ve tecrübeye hep aç tek kişilik bir dev kadro ile kuruldu.

O zamanlar, Pleashop.com olan web sitesi üzerinden yaptığı satışlar ve satış sonrası hizmetleri ile tek bir müşterisini üzmeden, mutluluklarına dahil olduk. Hep gülen yüzler, firmamızı telefon ile arayan ve değerli teşekkürlerini bizden esirgemeyen sevgili müşterilerimiz sayesinde işimize tutkuyla bağlandık.

Pleashop ismimize zorluğundan dolayı üzülerek veda edip 2014 yılında Tescilli Liladukkan ile yepyeni sitemizde sizlere hizmet vermekten her daim memnun ekibimiz sayesinde, değerli müşterilerimizin seçimlerinde ilk tercih olmaya devam ediyoruz. Şimdi sizlerin de alışveriş deneyiminizi, bizlere bir şans vermeniz halinde kalbinizde yer edecek eşsiz bir hale getirmek istiyoruz.

Liladukkan'dan satın almış olduğunuz ürünleri sizlere sadece göndermek değil, sunmak için buradayız. Sizlerle daha da büyüyüp, sunumlarımızı daha da geliştirmek ve aldığınız her üründe bir hediye alıyormuş gibi hissetmeniz için elimizden geleni yaptık, yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.