Gizlilik ve Güvenlik

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz hiçbir bilgi, 3. parti firma veya kişilerle kesinlikle paylaşılmaz.

Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz hiçbir bilgi, 3. parti firma veya kişilerle hiç bir koşul altında paylaşılmaz.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir.
Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli bir şekilde koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve
bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Kredi Kartı güvenliğiniz, en son şifreleme teknolojisi olan 256 bit SSL sertifikası ile sağlanmaktadır. GeoTrust Global firmasına ait RapidSSL 256 bit kullanılmaktadır.
Sepetinizdeyken, satın al butonuna bastığınız an itibariyle, tarayıcınızın adres alanı http://www.liladukkan.com/ 'dan https://www.liladukkan.com/ 'a dönecek ve
tarayıcınızın ilgili kısmında yeşil bir kilit simgesi göreceksiniz. Bu simge 256 bir şifreleme yöntemi ile korunduğunuzu temsil etmektedir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.