YENİ Tükendi

Intenso 256GB Top 2.5" 520MB-500MB/S Sata III SSD Disk

529,90 TL
Paylaş :
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Intenso 256GB Top 2.5" 520MB-500MB/S Sata III SSD Disk

  Bellek Hızı

  Yüksek performans ve hızda faaliyet gösterir. Bu sayede aktarmak istediğiniz tüm verileri ve dosyaları kısa sürede içine aktarır.

  Kaliteden Yana Tavrı

  Intenso, sağlam ve kaliteli bir yapıda üretilmesinden dolayı uzun seneler boyunca sorun yaşamadan rahatça kullanabilmeniz mümkündür. Uzun süre içinde verilerinizi ve dosyalarınızı güvenli şekilde saklayabilirsiniz.

  Düzenli Depolama

  250 GB’lık geniş depolama alanı sayesinde alan sorunu yaşamadan istediğiniz her dosyayı ya da verileri saklayabilme şansınız vardır. Dosyaları yıllar geçse bile düzenli bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

  Anıları Saklar

  İstediğiniz sayıda fotoğraf ya da videoları içinde muhafaza edebilme imkanınız vardır. Aynı zamanda ofislerde de kullanışlı bir üründür. İstediğiniz belgelerinizi ya da verilerinizi rahatlıkla içine aktarabilirsiniz.

  Toplantılara Destekçi

  Toplantı ya da seminerlerde kaliteli bir şekilde sunumların yapılmasına yardımcı olur. Özellikle içine aktarılan verileri ve belgeleri hızlı bir şekilde görüntülemenize imkan tanır. Alan sorunu yaşamadan her türlü sunumlarınızı bu hard disk ile rahatlıkla yapabilirsiniz.

  Yıllar Sonra Sizinle

  Hafif ve ergonomik bir yapıda üretilmiştir. Her yere yanınızda götürebilme şansınız vardır. Ağırlık yapmaz ve fazla yer kaplamaz. Tak-Çalıştır özelliğe sahip olmasından dolayı bağlantı için ekstra aparata gerek yoktur. Dilediğiniz şekilde içine dosyaları ya da verileri hızlıca aktarabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı bir yapıda olduğu için aradan uzun seneler geçse bile içine aktarılan dosyalara zarar gelmez.

Benzer Ürünler
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.