DELL

DELL Precision T5810 E5-1620 v3 8GB RAM 2x4TB HDD Windows 7.1/8

16.112,88 TL
9.946,22 TL
38İndirim
Paylaş :
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 •  
  Dell Precision Tower 5000 Serisi (5810) İş İstasyonu (Outlet)
  Fikirler için güçlü iş istasyonları gerekir.
  Tasarım iş akışları için, kavramdan sunuma kadar kesintisiz yaratıcılık.
  Yeni nesil performans
  En yeni Intel® Xeon® işlemci seçenekleri:  Intel® Xeon® işlemcilerin sağladığı yeni nesil tek soket performansı ile en zorlu ve etkileşimli uygulamalara hızlı bir şekilde güç verin.

  İşletim Sistemi: Windows 10 Pro for Workstations

  Güçlü grafik kartı ve bellek: En yeni NVIDIA® Quadro® ve AMD FirePro™ grafik kartları, en zorlu yazılım uygulamalarını çalıştırmak için ihtiyacınız olan gücü sağlar. Yeni Quadro ve FirePro grafik kartları, büyük veri kümeleriniz için daha büyük özel olarak ayrılmış grafik belleği sunar. Sistem belleği, en yeni DDR4 ECC bellek teknolojisinin yardımıyla 256 GB'a kadar genişletilebilir. Solidworks ile %26'ya* ve Maya ile %34'e* varan grafik kartı performansı artışı. (*Dahili SPECView perf 12.0.1 karşılaştırmalı testi)

  Yüksek performanslı depolama: İçeriğinizi depolamanın en hızlı ve en güvenilir yöntemi için geleneksel SATA SSD depolamadan 4 kata kadar daha hızlı olan aktif soğutmalı Dell Precision Ultra-Speed Drive Duo ve Quad PCIe NVMe SSD depolama çözümleri arasından seçiminizi yapın. Geleneksel depolama seçeneklerini tercih ederseniz önceki nesil İş İstasyonumuza göre I/O hızını iki katına çıkaran, isteğe bağlı 12 Gb/sn RAID denetleyicilerini seçin.
  Sorunsuz güvenilirlik için sertifikalı
  ISV (Bağımsız Yazılım Satıcısı) sertifikası, satın aldığınız Precision İş İstasyonlarının, her gün kullanmanız gereken yüksek performanslı uygulamaları rahatça çalıştırabilmeniz için test edildiği anlamına gelir. ISV sertifikası; mühendislik, imalat, medya, eğlence, sağlık, yaşam bilimleri, petrol, doğalgaz, ekonomi ve finans servislerinde önde gelen endüstri uygulamalarını çalıştırmak üzere performansı ve güvenilirliği optimize etmek için yapılan hassas mühendisliğin ve zorlu testlerin bir sonucudur. Dell'in ISV sertifikalı uygulamaları, en popüler bağımsız yazılım uygulamalarını kapsar; örneğin:

  -CATIA ve SolidWorks dahil Dassault Systèmes
  -Inventor® ve AutoCAD, 3D CAD ve Revit® dahil Autodesk Ürün Tasarım Paketi.
  -Premiere Pro CC ve After Effects® CC dahil Adobe Creative Cloud®
  -PTC Creo ve Pro/ENGINEER Wildfire 4.0 dahil PTC
  -Solid Edge, Tecnomatix ve NX dahil Siemens
  -Barco
  -Ansys
  Dell Precision Optimizer ile verimliliği artırın
  Farklı uygulamaların farklı sistem gereksinimleri vardır. Dell Precision Optimizer'ın, sistem ayarlarını otomatik olarak ayarlayarak ayarları özelleştirme işlemlerini tahminlere dayalı olarak halletmesine izin verin. Precision iş istasyonunuzla ücretsiz olarak gelen ve SCCM merkezi yönetimine sahip Dell Precision Optimizer, belirli en popüler Bağımsız Yazılım Satıcılarının (ISV) uygulamalarının mümkün olan en hızlı şekilde çalıştırılması ve verimliliğin iyileştirilmesi için iş istasyonunuzu otomatik olarak ayarlar. Dell Precision Optimizer işlemci, depolama, bellek ve grafik kartı kullanımı hakkında gerçek zamanlı raporlar oluşturabildiği gibi, BT'ye analiz için bir de sistem raporu gönderir.
  Güvenilir Bellek Teknolojisi (RMT) Pro ile güvenilirliği en üst düzeye çıkarın
  Dell'in özel, patentli Güvenilir Bellek Teknolojisi (RMT) Pro, çalışma süresini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur ve İş İstasyonlarınızın sizin kadar sıkı çalışmasını sağlar. Güvenilir Bellek Teknolojisi (RMT) Pro, bellek hatalarını gerçek zamanlı olarak saptamak ve düzeltmek için hata düzeltme kodu (ECC) belleğiyle birlikte çalışır. Güvenilir Bellek Teknolojisi (RMT) Pro, bellek hatalarını neredeyse hiç var olmamışlar gibi yok etmeyi başardığından hatalı bellek bir daha ziyaret edilmez ve DIMM kullanılmaya devam edebilir. Basit bir sistem yeniden başlatma işlemiyle, Güvenilir Bellek Teknolojisi (RMT) Pro bellekteki arızalı alanı yalıtır ve işletim sisteminden gizler.
  Özelleştirilebilir yönetim
  Kolay güncelleştirmeler: Uzaktan BIOS yönetimine ve sabit sürücü temizlemeye yönelik Dell'e özel Intel® vPro™ uzantılarıyla sistem çevrimdışı olduğunda bile bir kez güncelleştirin ve her yerde güncelleştirin.

  Dell Client Command Suite: Dell Client Command Suite, Precision İş İstasyonlarına eşsiz yönetim özellikleri getirerek karmaşık BT ortamlarında sistem dağıtım, izleme ve güncelleştirme işlemlerini otomatik hale getirmeye ve basitleştirmeye yardımcı, ücretsiz otomasyon araçları sağlar.

  Sınıfının en iyisi entegrasyon: Otomasyon araçlarımız tüm yönetim konsollarıyla birlikte çalışır ve Microsoft Systems Center 2012'ye sorunsuzca entegre edilir. Böylelikle sürücüleri içe aktarmak için %77 daha az adıma gerek duyulur.
  Verimlilik için optimize edilmiştir
  Teradici PCoIP® İş İstasyonu Erişim Yazılımı ile iş istasyonunuza her yerden erişim sağlayın. Herhangi bir ek donanım gerekmeden, “ışıkları kapanmış” bir ortamdaki makinenizi, sanki tam yanındaymış gibi tamamen yönetebilirsiniz.

  Performans veya güvenlikten ödün vermeden maksimum mobil kullanım için Teradici PCoIP® özelliğinin etkinleştirildiği herhangi bir aygıtı kullanarak iş istasyonunuza uzaktan bağlanın. Hızla yüklenebilen ve bakımı kolayca yapılabilen Teradici PCoIP®, ağlar üzerinde eşsiz bir kullanıcı deneyimi sağlamak için en güvenli uzak görüntü teknolojisini kullanın. Ayrıca, mobil profesyonellere en fazla seçeneği sağlamak için sıfır istemci uyumluluğu ve çift ekranı desteği sunar.
    Zaman kazandıran özellikler
  Geleneksel sürücüler, katı hal hızları: İsteğe bağlı Intel CAS-W yazılım çözümleriyle geleneksel sürücü fiyatına katı hal sürücü yapılandırmalarının hızına yaklaşan I/O hızları elde edebilirsiniz. Adobe After Effects® 2015'te 3,6 kata kadar daha yüksek kare hızı ve AutoCAD® 2015'te kare hızlarında %70'e varan bir artışla Intel CAS-W daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

  İsteğe bağlı PCIe SATA/SAS RAID denetleyicisi:
  Tüm Precision İş İstasyonlarında bulunan, sabit sürücünüz için yazılım veya donanım tabanlı RAID denetleyicileriyle büyük veri kümelerini yüklemek veya kaydetmek için harcanan süreyi kısaltın.

  Hızlı Kaynak Bulucu (QRL): Sisteme yerleştirilen, modele özgü QR kodları, akıllı telefonunuzdan ayrıntılı "nasıl yapılır" bilgilerine hızla ulaşmanıza ve donanım sorunlarını gidermenize olanak tanır.
  Güvenlik ve performans
  Precision™ İş İstasyonlarında bulunan sınıfının en iyisi uç nokta güvenlik çözümleri, tek kaynaktan kapsamlı şifreleme, ileri düzey kimlik doğrulaması ve en gelişmiş kötü amaçlı yazılımdan koruma özelliklerini içerir.

  DDP | Şifreleme özelliği; harici ortamlar, kendi kendini şifreleyen sürücüler ve genel bulut depolaması gibi tüm uç noktalarda verilerinizi korur.

  DDP | Güvenlik Araçları (DDP | ST); tüm Precision, Latitude ve OptiPlex sistemlerinde bulunan uçtan uca bir güvenlik çözümüdür. DDP | ST, yetkisiz kullanıcıları verilerinizden ve işletmenizden uzak tutmanıza yardımcı olmak için gelişmiş kimlik doğrulama seçenekleri sunar.

  DDP | Korumalı Çalışma Alanı, kötü amaçlı yazılım önlemeye yeni bir yaklaşım getirir. Verilerinizi ve kullanıcılarınızı güvenilir olmayan her türlü içerikten, hatta gelişmiş kalıcı tehditlerden (APT) ve sıfırıncı gün saldırılarından bile koruyacak şekilde tasarlanmıştır.
   
  TEKNİK ÖZELLİKLER
  İşlemci Intel® Xeon® işlemci E5-1620 v3
  (10MB Cache, 4 Core / 8 Thread, 3.50GHz)
  İşletim Sistemi

  Windows 8.1 Pro (64-Bit)
  Windows 7 Professional (64-Bit) 
  Orijinal çift işletim sistemi lisansı içerir.
  Türkçe, English, Arabic, French, Portuguese

  Video Kartı -
  Monitör Yok
  Bellek 2 x 4GB (toplam 8GB) 
  Dört kanallı; Maksimum 256 GB10 2133 MHz DDR4 ECC RDIMM bellek; 8 DIMM yuvası
  Sabit Disk 2 x 4TB 5400rpm HDD (toplam 8TB) içerir.

  Maksimum (3) adet 3,5 inç veya (4) adet 2,5 inç dahili SATA, SAS veya SSD sürücü destekler. SAS sürücüler için fazladan eklenti denetleyicisi gerekir.
  Desteklediği disk çeşitleri:
  SATA 7200 RPM, 4,0 TB'a kadar
  SAS 10K RPM, 1,2 TB'a kadar
  SAS 15K RPM, 600 GB'a kadar
  SATA SSD, 512 GB'a kadar
  SAS SSD 400 GB
  PCIe SSD Micron P420 700 GB/1,4 TB
  Garanti 3 Yıllık Sınırlı Donanım Garantisi ve 3 yıllık Uzaktan Tanılamanın Ardından Sonraki İş Günü Yerinde Servis
  Bağlantı Noktaları Ön Taraf:
  1x USB 3.0, 3x USB 2.0, 2x RJ45 

  Arka Taraf:
  3x USB 2.0, 3x USB 3.0, 2x PS2, 1x Seri, 1x RJ45 Intel Gigabit Ethernet

  Kasa içi:
  1x USB 2.0, 1 adet 2x5 USB 2.0 başlığı, 4x SATA/SAS 6 Gb/sn, 2x SATA 6 GB/sn, optik sürücüler için
  Optik Sürücü DVD-RW
  Yuvalar 5x Slots (5 Full length, 1 Half length), 2 adet PCIe x16 Gen 3, 1 adet PCIe x 16 Gen 3 wired x8 (Half length), 1 adet PCIe x4 Gen 2, 1 adet PCIe x1 Gen 2, 1 adet PCI 32bit/33MHz
  Boyutlar

  Orta Boy Tower Kasa - 16,30 x 6,79 x 18,54"; 414 x 172,6 x 471 mm

  Durumu Outlet üründür. (Ürün hiç açılmamış, kutusu hasarlı veya açılmış ve güvenlik bandı distribütör demosunda çıkartılmış olabilir).
  3 yıl Dell Türkiye tarafından yerinde garantili
   
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.