DELL

OUTLET Dell Pro Slim 15" Notebook Çantası 460-BCMK PO1520CS

649,90 TL
Tarz Ürün
24 Saatte Kargoda
24 Saatte
Kargoda
Türkiye’nin Her Yerine
Kargo Ücretsiz
128 Bit RapidSSL ile
Güvenli Alışveriş
Paylaş :
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • OUTLET üründür. OUTLET ürünler kutusu hasarlı veya kutusuz olabilmektedir.

  Dell Pro Slim 15" Notebook Çantası 460-BCMK PO1520CS

  Dizüstü bilgisayarınız için dünya dostu, darbeye dayanıklı koruma

  Dizüstü bilgisayarınızı, tabletinizi ve diğer temel ihtiyaçlarınızı çevre dostu Dell Pro Slim Evrak Çantası 15 (PO1520CS) içinde güvenli bir şekilde koruyun.

  Geleneksel boyama işlemlerinden %90 daha az atık su, %62 daha az CO2 emisyonu üreten ve %29 daha az enerji kullanan daha çevre dostu çözelti boyama işlemlerinden yapılmıştır. Suya dayanıklı koruyucu kaplama sayesinde, içindeki cihazlarınız yağışlı ve fırtınalı havalarda kuru kalır.


  Cihazlarınız İçin Maksimum Koruma

  Evrak çantasına, 15 inç'e kadar dizüstü bilgisayarınız rahatlıkla sığar. Tabletiniz için özel bir cep olmasının yanında tüm cihazlarınızın korunmasına yardımcı olur.

  Hareket Halindeyken Üretken Kalın

  Taşıma sırasında özel bir taşınabilir şarj cihazı cebine kablo geçirerek dizüstü bilgisayarınızı evrak çantasının içinde şarj edin . Şarj edilmiş dizüstü bilgisayarınızda çalışmaya devam ederken gitmek istediğiniz yere rahatlıkla varmış olacaksınız.


  Üç Esnek Şekilde Taşıması Hafif ve Rahat

  İşe giderken veya bir sonraki seyahat maceranıza atılırken hafif evrak çantasının dolgulu üst tutamaçlarını tutun. Veya eller serbest hareket için ayarlanabilir, kaymaz dolgulu kayışı omzunuzun üzerinden geçirin.

  Tekerlekli bir bavulla seyahat ederken, evrak çantasını troley kayışıyla çantanın üstüne takarak bir sonraki uçuşunuza, otobüsünüze veya treninize gitmeniz yeterlidir.


  Günlük İhtiyaçlar Elinizin Altında

  Önemli belgelerinizi ve günlük malzemelerinizi evrak çantasının ana saklama bölmesinde iyi bir şekilde organize edin.

  Cepleri olan fermuarlı düzenleyici bölmesine anahtarları, madeni paraları ve diğer küçük temel eşyaları yerleştirin, böylece hareket halindeyken tüm temel ihtiyaçlarınız elinizin altında olur.


  Düşük Işık Saatlerinde Görünürlüğünüzü Artırın

  Evrak çantasındaki yansıtıcı vurgular, Dell Pro Slim Evrak Çantası 15'i (PO1520CS) taşırken sabahın erken saatlerinde ve akşam işe gidip gelme saatlerinde sürücülere daha görünür olmanıza yardımcı olur.


Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.